Uwielbiam wracać do restauracji Miodova. To jedno z moich obowiązkowych miejsc na kulinarnej mapie Krakowa. Przepiękne i eleganckie miejsce, niesamowity nastrój, a dania przyrządzane są mistrzowsko.

 

Miodova

Miodova mieści się przy ulicy Miodowej w samym sercu krakowskiego Kazimierza.  Wnętrza są urządzone prosto, ale ze smakiem. Na stołach zawsze stoją żywe kwiaty. Nastrój w restauracji pozwala na spokojne delektowanie się towarzystwem, daniami i Kazimierzem.

img_0462

Obsługa jest bardzo miła i zawsze bardzo pomocna. Co najważniejsze zawsze potrafi dokładnie wytłumaczyć czym jest danie. Co ważne  jest też praktycznie niewidoczna, pojawia się kiedy trzeba i subtelnie obsługuje gości. Wielki plus dla nich.

img_0464Menu jest zmieniane dość często. Bywamy tam średnio raz na kwartał i nigdy nam się nie zdarzyło zobaczyć tą samą kartę.  O jedzeniu można by rozprawiać godzinami, jest po prostu bardzo bardzo pysznie. Porcje są sycące, za każdym razem obiecuję sobie, że zamówię deser i niestety jeszcze nigdy mi się to nie udało 🙂

Bardzo polecam odwiedzić to miejsce. Dla mnie to jest najbardziej klimatyczna restauracja w Polsce. Kocham tam wracać i na samą myśl o tym już czuję tą atmosferę odprężenia i błogiego szczęścia 🙂

Miastowna 😉

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany